Pırıl Tezcan Estetik ve Güzellik merkezinde saç simülasyonundan cilt bakımı, cilt lekeleri ve aknelerden siğillere, yara ve ameliyat izlerinden et benlerine kadar bir çok alanda uygulamalar yapılır.

Pırıl Tezcan Estetik ve Güzellik Merkezinde cilt ve saç uygulamalarının yanı sıra Ameliyatsız yüz germe, led maske, cilt analizi, G5 masajı, Pressoterapi, pasif jimnastik ile zayıflama gibi uygulamalar da mevcuttur.

Gelişmiş teknoloji ve uzman ekibiyle sağlığınız Pırıl Tezcan Estetik ve Güzellik Merkezi’nde güvende!

Saç Simülasyonu

Son yılllarda insanlığın en büyük hastalıklarının tetikleyicisi olan stres, insanları fiziksel ve ruhsal manada deformasyona uğratır.

Cilt Analizi

Cilt analizi tedaviye başlamadan rutin olarak yapılan bir işlem. Hastanın cilt tipi , akne, siyah nokta, yaşlanma, dehidratasyon vb. analiz edilip tedaviye ışık tutulması amaçlanır.

Led Maske

Farklı sebeplerden ciltte meydana gelen olumsuz durumlara çözüm yönteminden biriside daha genç ve pürüzsüz cilde sahip olmak için tercih edilen led maskedir.

Misyonumuz

Pırıl Tezcan Güzellik ve Estetik Merkezi güzelliğinizi devamlı kılmak ve sağlığınıza zarar vermemek ilkesinde güvenli ve gelişmiş teknolojiler ile sizlere en iyi hizmeti vermek için Pırıl Tezcan tarafından kurulmuştur.

Vizyonumuz

Pırıl Tezcan Güzellik ve Estetik Merkezi sağlıklı yaşamı insanlara ulaştırıp, insanların normal yaşantılarında fiziksel sorunlarını yarıya indirmek adına güvenilir ve kaliteli hizmetiyle çalışmaya devam etmektedir.