SAÇ SİMÜLASYONU

Son yılllarda insanlığın en büyük hastalıklarının tetikleyicisi olan stres, insanları fiziksel ve ruhsal manada deformasyona uğratır.

Devamı
CİLT ANALİZİ

Cilt analizi tedaviye başlamadan rutin olarak yapılan bir işlem. Hastanın cilt tipi , akne, siyah nokta, yaşlanma, dehidratasyon vb. analiz edilip tedaviye ışık tutulması amaçlanır.

DEVAMI

ICE LAZER

Son zamanlarda tüylerinden tamamen kurtulmak isteyen kadınların tercihi olan lazer epilasyon uygulamaları kadınlarda %90 oranında etki gösteriyor.

Devamı

Saç Simülasyonu (Scalp Micropigmentation)

Son yılllarda insanlığın en büyük hastalıklarının tetikleyicisi olan stres, insanları fiziksel ve ruhsal manada deformasyona uğratır.
Devamı

Ameliyatsız Yüz Germe Tedavisi

Fokuslanmış ultrason dalgalarını derinin orta tabakasına ulaştırıp ısı oluşturarak kollajeni aktive eden bir yöntemdir.
Devamı

G5 Masajı

G5 masajı kendi adını taşıyan aletle yapılır. Hızlı titreşimle ve iterek sıkıştırma yöntemiyle fazla yağların yakılmasını sağlar .
Devamı

Led Maske

Çeşitli güzellik uygulamalarıyla stresten veya kalitesiz yaşam alışkanlıklarından ciltte meydana gelen birçok olumsuz duruma yönelik çözüm arıyoruz.
Devamı

Renklere Göre LED Maskesi

Yeşil,Mavi,Kırmızı ve Sarı gibi led ışık uygulamaları güzellik merkezimizde uygulanmaktadır. Detalar için tıklayabilirsiniz.
Devamı

Medikal Cilt Bakımı

Öncelikle cilt analiniz, cilt nem ve yağ değerlerinizin ölçümü yapılmaktadır.

Devamı

Cilt Analizi

Hastanın cilt tipi (kuru, yağlı, karma), akne, siyah nokta, yaşlanma, güneş hasarı, dehidratasyon vb. analiz edilerek tedaviye ışık tutulması amaçlanır.
Devamı

Pasif Jimnastik ile Zayıflama

Pasif jimnastik vücuda egzersiz etkisi verirken enerji harcattığı için metabolizmada fazla çalışmaya bağlı olarak kalori yakımı olur.
Devamı

Çil ve Leke Silme İşlemi

Çil ve leke silme işlemleri, akne, siğil ve kulak önü kırışıklıkları gibi işlemlerde güzellik merkezimizde uygulanmaktadır.
Devamı

Pırıl Tezcan Estetik ve Güzellik Merkezi ile alakalı gelişmelerden haberdar olmak için hemen alttaki bültenimize abone olun.